O nás

LOCALHAND. Špecialisti poruke.

Kde zohnať osvedčeného murára? Snažíš sa rozpamätať, kto ti spomínal šikovného sklenára? Nájsť dobrého a osvedčeného špecialitu nie je jednoduché. Použi portál LOCALHAND a za pár sekúnd ho máš. Svojho špecialistu. A navyše, poruke.

LOCLAHAND ti umožní:

Špecialistov pod jednou strechou nájdete práve u nás. Sú zoradení podľa profesie. Vyhľadaj si službu, ktorú potrebuješ, zadaj lokalitu a následne si vyber špecialistu s najlepším hodnotením.

Referencie sú skutočné a relevantné. Napísali ich ľudia, ktorým vybraní odborníci pomohli. Ale aj tí, ktorí neboli s ich službami úplne spokojní.

Pracujeme na ďalších rozšíreniach stránky, ktoré budú znamenať posun v tvojom komforte pri používaní portálu LOCALHAND. Predstavíme ti ich čoskoro.

Pre koho sú služby LOCALHAND určené?

Pre teba

Nikto nevie robiť všetko, preto je lepšie nechať služby na skúsených odborníkov. Nájdi si svojho špecialistu. Takého, ktorý bude mať krátku cestu k tvojmu projektu. Takého, ktorý bude mať čas práve vtedy, keď ho budeš potrebovať. Prečítaj si hodnotenia iných ľudí a rozhodni si. Voľba je na tebe.

Bol si spokojný so službami? Alebo skôr nespokojný? Na portáli LOCALHAND môžeš vyjadriť svoje hodnotenie. Pomôžeš ostatným ľahšie sa rozhodnúť.

Pre špecialistu

Si špecialista? Zaregistruj sa, vytvoril si svoj profil a ihneď si môžeš užívať výhody portálu LOCALHAND. Základná funkcionalita je zadarmo vrátane lokalizácie na mape, detailného kontaktu a 6 fotografií tvojich najlepších realizácií. Fotografie realizácií si vieš ľahko pridať sám. Máš prehľad o výsledkoch hodnoteniach od návštevníkov. Svoj profil môžeš topovať a zvýrazňovať vtedy, keď to budeš potrebovať. Cenník našich služieb nájdeš tu.